joi, 5 iulie 2007

Porkeri adolescentine!



Fiecare are in viata parte de momente care mai de care mai ciudate si mai semnificative pentru definirea personalitatii sale, ce e mai nasol e ca aceste momente sunt foarte dese pentru unii si cand incep sa-ti contureze o personalitate mai putin apreciata de ceilalti lovindu-se de astfel de momente saracul indivit isi rupe capul si mai tare, ajungand sa nu mai fie acceptat de restul.


Imi place sa gandesc ca nu sunt lasate la voia intamplarii momentele astea ci sunt pur si simplu cerute de respectivul individ in repetate randuri, nu poti sa-l invinuiesti ( nu stie ce face), dar ajunge de isi creeaza singur o dependeta de momente penibile, nasoale, pline de energie negativa care duc la injosirea acestui individ pana la nivelul de loser incontestabil.


Pentru ce am postat chestia asta, in afara sa va fac pe voi sa va pierdeti timpul si stricandu-va ochii incercand sa urmariti scrisul meu, ( observati ca am folosit totusi un font normal), pentru simplul fapt de a ajuta o persoana aflata in asemenea momente de nu a intra mai tare in porkerii si de a avertiza populatia ca de la idiotenii se poate ajunge la cresterea IQ-lui de prostime "pe cap de vita furajera" ;).


Ajutati-va prietenii sa devina mai buni, mai siguri pe ei, mai maturi, mai responsabili in luarea deciziilor, mai amabili cu persoanele din jurul lor, mai grijuli cu iubitele(i) lor, mai intelegatori, mai constinciosi si cel mai importat lucru, sa-si respecte propia persoana, atunci poti sa respecti si altii.


.......................... sper ca nu v-am plictisit!

Niciun comentariu: